Konsultacje nauczycieli
Konsultacje nauczycieli
- Szczegóły
- Opublikowano: 20 wrzesień 2016
Konsultacje dla dzieci i rodziców w roku szkolnym 2022/23
Lp |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Konsultacje dla uczniów |
Konsultacje dla rodziców |
|
1. |
Wiktoria Biłan |
Wtorek 13.30 – 14.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III poniedziałek m-ca |
2. |
Alicja Bojarczuk |
Środa 13.30-14.30 |
Środa 14.30 – 15.30 |
III środa m-ca |
3. |
Joanna Budzyńska |
Piątek 11.45-12.45 |
Poniedziałek 14.30-15.30 |
III poniedziałek m-ca |
4. |
Agnieszka Chałubińska |
Wtorek 14.30 – 15.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III wtorek m-ca |
5. |
Tomasz Chałubiński |
Poniedziałek 13.45-14.45 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III poniedziałek m-ca |
6. |
Marcin Ciechan |
Środa 14.30 – 15.30 |
Środa 14.30 – 15.30 |
III środa m-ca |
7. |
Monika Dzierba-Marczyk |
Sroda 12.30 - 13.30 |
Środa 12.30-13.30 |
III środa m-ca |
8. |
Beata Gołębiowska |
Czwartek 15.00-15.30 |
Czwartek 15.00-15.30 |
III czwartek m-ca |
9. |
Barbara Grzegorzewska |
Środa 14.30 – 15.30 |
Środa 14.30 – 15.30 |
I środa m-ca |
10. |
Andrzej Grzywna |
Poniedziałek 15.30 – 16.30 |
Poniedziałek 15.30 – 16.30 |
III poniedziałek m-ca |
11. |
Joanna Iwaniak-Karwacka |
Wtorek 13.30 – 14.30 |
Wtorek 14.00-15.00 |
I wtorek m-ca |
12. |
Marzena Jańczuk |
Poniedziałek 15.00-16.00 |
Poniedziałek 15.00-16.00 |
III poniedziałek m-ca |
13. |
Agnieszka Kopeć |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III poniedziałek m-ca |
14. |
Magdalena Koźlik |
Piątek 14.30 – 15.30 |
Piątek 14.30 – 15.30 |
IV piątek m-ca |
15. |
Marek Kwiecień |
Czwartek 14.30 – 15.30 |
Czwartek 14.30 – 15.30 |
III czwartek m-ca |
16. |
Jolanta Lewandowska-Giereś |
Poniedziałek 12.30 – 13.30 |
Środa 14.30 – 15.30 |
I środa m-ca |
17. |
Agnieszka Lisowska |
Poniedziałek 12.45 – 13.45 |
Poniedziałek 14.00-15.00 |
III poniedziałek m-ca |
18. |
Jadwiga Litkowska |
Czwartek 12.30 – 13.00 |
Czwartek 12.30 – 13.00 |
Co drugi tydzień |
19. |
Adriana Łysakowska |
Środa 13.30 – 14.30 |
Środa 14.30 – 15.30 |
III środa m-ca |
20. |
s. Barbara Madej |
Środa 12.30 – 13.30 |
Piątek 14.30 – 15.30 |
III piątek m-ca |
21. |
Anna Madeja |
Poniedziałek 11.30 – 12.30 |
Środa 14.30 – 15.30 |
III środa m-ca |
22. |
Agnieszka Majewska |
Środa 14.30 – 15.30 |
Środa 14.30 – 15.30 |
III środa m-ca |
23. |
Renata Marciniec |
Czwartek 14.30 – 15.30 |
Czwartek 14.30 – 15.30 |
III czwartek m-ca |
24. |
Agnieszka Marek-Basińska |
Poniedziałek 14.00 – 15.00 |
Poniedziałek 14.00 – 15.00 |
Co drugi tydzień |
25. |
Elżbieta Matysiak |
Poniedziałek 15.00-16.00 |
Poniedziałek 15.00-16.00 |
III poniedziałek m-ca |
26. |
Marta Mazurek |
Czwartek 12.30- 13.30 |
Czwartek 14.30- 15.30 |
III czwartek m-ca |
27. |
Grażyna Miciuła |
Środa 11.40 – 12.40 |
Poniedziałek 17.00 – 18.00 |
I poniedziałek m-ca |
28. |
Dorota Mojska-Bąk |
Poniedziałek 11.30 – 12.30 |
Wtorek 14.30 – 15.30 |
I wtorek m-ca |
29. |
Krzysztof Myszak |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III poniedziałek m-ca |
30. |
Dorota Niemczycka |
Wtorek 13.30 – 14.30 |
Wtorek 14.30 – 15.30 |
I wtorek m-ca |
31. |
Sylwia Ostrowska |
Poniedziałek 12.30- 13.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
I wtorek m-ca |
32. |
Marian Oszajca |
Wtorek 13.30 – 14.30 |
Wtorek 15.0-16.00 |
I wtorek m-ca |
33. |
Anna Ozonek |
Środa 7.45 – 8.45 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III poniedziałek m-ca |
34. |
Edyta Pajura |
Czwartek 14.30 – 15.30 |
Czwartek 14.30 – 15.30 |
III czwartek m-ca |
35. |
Małgorzata Paul |
Środa 7.00 – 8.00 |
Czwartek 14.30 – 15.30 |
III czwartek m-ca |
36. |
Małgorzata Proskura |
Piątek 14.30 – 15.30 |
Piątek 14.30 – 15.30 |
III piątek m-ca |
37. |
Elżbieta Sadowska |
Środa 13.30 – 14.30 |
Środa 14.30 – 15.30 |
III środa m-ca |
38. |
Agnieszka Siedlecka |
Środa 14.30 – 15.30 |
Środa 14.30 – 15.30 |
III środa m-ca |
39. |
Monika Sołowiej |
poniedziałek 13.45 – 14.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III poniedziałek m-ca |
40. |
Robert Sołowiej |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III poniedziałek m-ca |
41. |
Małgorzata Stańczuk |
Czwartek 15.00 – 16.00 |
Czwartek 15.00 – 16.00 |
III czwartek m-ca |
42. |
Renata Suryś |
Środa 12.30 – 13.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
IV poniedziałek m-ca |
43. |
Agnieszka Wereda |
Poniedziałek 13.30 – 14.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III poniedziałek m-ca |
44. |
Maria Wodyk |
Poniedziałek 15.30- 16.30 |
Poniedziałek 15.30- 16.30 |
III poniedziałek m-ca |
45. |
Dorota Wodyńska-Berbeć |
Czwartek 13.30 - 14.30 |
Czwartek 13.30 - 14.30 |
III czwartek m-ca |
46. |
Grażyna Wojtyna |
Środa 13.30 – 14.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III poniedziałek m-ca |
47. |
Katarzyna Wyszyńska |
Wtorek 12.30 – 13.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
I poniedziałek m-ca |
48. |
Monika Zbrońska |
Poniedziałek 13.30 – 14.30 |
Poniedziałek 14.30 – 15.30 |
III poniedziałek m-ca |
49. |
Anna Ziniewicz |
Środa 14.00 – 15.00 |
Środa 14.30 – 15.30 |
III środa m-ca |